Vietnam Investment Company специјализирана за производство, снабдување и извоз , со една фабрика во Vietnam. Тоа отсекогаш бил нашиот фокус за производство на најдобрите производи и да ги дава на време со внимателен услуга по продажбата. Нашите иновативен дух ни овозможува да остане еден чекор понапред од нашите конкуренти со обезбедување на најширокиот спектар производи. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.

Vietnam Investment Company
производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 97,423 купувачи околу светот во vietnam-investment.com
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Professional Law Services